Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Cuphead
Ana SayfaOyunlarCuphead indir - Çizgi Film Tadında Platform Oyunu

Cuphead

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
StudioMDHR Entertainment Inc.
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Oyunlar
Çizgi Film Tadında Platform Oyunu - Cuphead, zor ama bir o kadar da eğlence dolu oyunda bol aksiyon ve Boss'lar sizi bekliyor.
Doğukan
Son güncelleme: 14 Ekim 2017, Cumartesi
Cuphead
Cuphead - 2
Cuphead - 3

Cuphead, 1930 yıllarının çizgi filmleri tadında ve çizgi film akıcılığında hazırlanmış bir platform oyunu. Sevdiğiniz pek çok çizgi film karakterini bu oyunun içerisinde bulabileceksiniz.

Kickstarter kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan oyun, 1930'lu yılların çizgi film tarzında hazırlanmış olup, oyunda gördüğünüz bütün karakterler el ile çizilip animasyonları hazırlanmıştır. Oyunda ki bütün müzikler bir jaz orkestrası tarafından seslendirilmiş, özel olarak yapılan besteler ise sizleri oyunun atmosferine hazırlıyor. Eğer oyunlarda çabuk sinirlenip hemen oyunu kaldıranlardan biriyseniz bu oyun size göre olmayabilir, Oyun oynamayı seviyor ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız o zaman bu oyun tam size göre. Şimdiden bolca eğlenceler size.

Oyun genel olarak zor fakat aynı zaman da eğlenceli, Dark Souls oyununu sevenlerden iseniz kesinlikle size göre bir oyun olduğunu kolayca söyleyebilirmiz. Oyundaki amacımız karşılaşmış olduğumuz Boss'a karşı mücadele vererek onu saf dışı bırakmaya çalışmaktır. BOSS savaşlarına odaklanarak karakterlerinizin süper yeteneklerini öğrenmeye çalışmalısınız. Düşmanınızın her canı azalışında farklı hamleler yaparak sizi oldukça fazla zorlamaya başlayacak, dikkatli ve stratejik hareket ederek işini bitirmelisiniz. Müziğinin yanısıra çizgi film tadındaki frafikleri ve en önemlisi oyun içi zorluk bakımından oynanması ve ücret verilip alınması gereken bir oyun.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler