Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
HabuleGüvenlik ProgramlarıComboFix › Virüsleri Temizleme Programı

ComboFix indir

Hemen İndir
Windows Tümü - 5.40 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 2.73/5
  • 3
  • 4
  • 5
2.73 / 5 - 22 kullanıcı katıldı
Sürüm:
17.10.17.1
Boyut:
5.40 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Bleeping Computer
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Güvenlik Programları
ComboFix
Doğukan
Son güncelleme: 12 Kasım 2017, Pazar
Tecrübeli kullanıcılara yönelik hazırlanmış etkili bir zararlı yazılım temizleme aracı.

ComboFix, flash disklerden ya da internet üzerinden bilgisayarlarınıza sızıp sisteminizi esir alan virüsleri silebileceğiniz ücretsiz bir malware zaralılarını temizleme aracı.

Bilgisayarınızın her noktasına erişim sağlayarak antivirüs yazılımlarının bulamadığı zaralıları tespit etmesi ve onları yok etmesiyle pek çok kullanıcı tarafından esir düşmüş bilgisayarlar için ilk kurtarma aracı ularak kullanılır. Antivirüs yazılımları tarafından tespit edilemeyen bilgisayarınıza bulaşmış olan virüs, trojan, rootkit, adware, spyware, malware gibi kötü amaçlı yazılımlarıda kolayca temizleyebilirsiniz. En yaygın ve güncel zararlıları büyük ölçüde silebilmenin yanı sıra, aynı zamanda, otomatik olarak silinmeyen zararlıları kaldırmak için eğitimli rehberler tarafından kullanılan bir rapor görüntüler.

CD'lerden veya USB belleklerden bilgisayarınıza bulaşmış olan Amvo.exe, Kavo.exe gibi virüs ve trojanları temizleyebilirsiniz. ComboFix'i indirdikten sonra çalıştırın. Karşınıza çıkan yönergelere Evet/Yes diyerek ilerleyin, hızlı bir taramadan sonra sonuçları C: sürücüsüne attığı log dosyasında size bildirecektir.

NOT: Eğer deneyimli bir kullanıcı değilseniz veya sisteminizde virüs yoksa ComboFix uygulamasını denememelisiniz çünkü program sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

ComboFix - Ekran Görüntüleri
ComboFix
ComboFix
ComboFix
Bunlarda İlginizi Çekebilir
ComboFix için Yapılan Yorumlar..
ComboFix için Asdf dedi ki; @ 15.04.2012
tşkler eyvallah