Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Cloud Chasers indir

Hemen İndir
Android 4.4 ve üzeri - 278.0 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.51
Boyut:
278.0 Mb
Lisans:
Ücretli
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android 4.4 ve üzeri
Üretici
Blindflug Studios AG
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Habule.com Mobil Uygulamalar
Cloud Chasers
Eylül
Son güncelleme: 09 Ocak 2018, Salı
Android ve iOS İçin Rol Yapma oyunu

Cloud Chasers, ücretli olmasından dolayı pek çok oyuncu tarafından tercih edilmeyen oldukça başarılı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ya da iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretli olarak indirip oynayabilecweğiniz oyunun hikaye ve müzikleri sizi kendisine hayran bırakacak kalitede hazırlanmış olan Cloud Chasers, rol yapma oyunları arasında gösterilebilir. Başarılı oyunlar ile dikkatleri üzerine çeken Blindflug stüdyo imzasını taşıdığını oyunun belirtmek istiyorum.

Kendi kategorisinde tüm platformlarda en iyi oyun olarak gösterilmekte olan Cloud Chasers, grafikleri ve oyun içi animasyonları ile kalitesini oyuncusuna sunuyor. Oyunumuzda yönetimimiz altında bulunan karakterlerimizle birlikte oyun boyunca yolları aşındırmaya çalışacağız. Francisco ve Ameila olan baba kız ile birlikte yolculuğumuz da zorlu bir macera bizi bekliyor. Oyun sizi kendi hikayesinin içerisine alacak ve kendinizi bir anda oyunun içinde hissedeceksiniz.

Ücretli bir oyun ile uzun soluklu bir macera içerisinde yer almak istiyorsanız bu oyunumuzu Android ve iOs cihazlarınız için satın alarak oynayabilirsiniz.

Cloud Chasers - Ekran Görüntüleri
Cloud Chasers
Cloud Chasers
Cloud Chasers
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..