Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Oyun Hile Programı

Oyun Hile Programı

Hemen İndir
Windows Tümü - 11.50 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.67/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.67 / 5 - 3 kullanıcı katıldı
Sürüm:
6.7
Boyut:
11.50 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Cheatengine
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Cheat Engine - Cheat Engine, tüm oyunlar üzerinde hile yapmanız için değişik ayarlar yapmanıza izin veren oyun hile programı.
Muhammed
Son güncelleme: 19 Eylül 2017, Salı
Oyun Hile Programı
Oyun Hile Programı - 2
Oyun Hile Programı - 3

Cheat Engine, oyun oynamayı sevenlerin çok hoşuna gideceği açık kaynak kodlu bir oyun hile programı.

Oyunlar üzerinde değişiklik yaparak hile yapmanıza izin veren bu başarılı uygulama ile artık oynadığınız oyunlarda sürekli aynı seviyede bulunmaktan kurtulabilrsiniz. Ücretsiz olarak indireceğiniz oyun hile programı ile birlikte her türlü oyun üzerinde değişiklikler yaparak oyunları daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Hile yapabileceğiniz oyunlar Cheat Engine veritabanında bulunan oyunlar üzerinde hile yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın belleğine müdahale yaparak artık pek çok şeye oyunlarda sahip oluyorsunuz. Oynadığınız oyunları yavaşlatabilir, hızlandırabilir veya onları kolaylaştırabilir zorlaştırabiliriz. Zamana karşı yarışılan oyunlarda oyuncusuna çok büyük imkanlar sağlar. Bu programla oyunları kolaylaştırabilir, zorlaştırabilir veya yalnızca daha keyifli hale getirebilirsiniz.

İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome gibi popüler tüm web tarayıcılarda Facebook üzerinden oynadığınız tüm oyunlar için Cheat Engine ile birlikte hile yapabilirsiniz. Zatan pek çok facebook kulalnısının 1 numaralı hile programı da budur. En iyi facebook oyun hile programı olarak bilinmektedir. Artık Facebook oyunlarından en popüleri olan facebook okey için hile yapabilirsiniz.

NOT: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..