Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Captain Tsubasa
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidCaptain Tsubasa indir - Android ve iOS İçin Tsubasa Futbol Oyunu

Captain Tsubasa

Hemen İndir
Android -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Android
Üretici
KLab
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android ve iOS İçin Tsubasa Futbol Oyunu - Kaptan Tsubasa çizgi film ile birçok çocuğun hayranlığını kazanmış olan oyun ile birlikte kendimizi çocukluk günlerimize hazırlayan mobil oyun.
Muhammed
Son güncelleme: 04 Aralık 2017, Pazartesi
Captain Tsubasa
Captain Tsubasa - 2
Captain Tsubasa - 3

Captain Tsubasa: Dream Team, Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede 90'lı yıllarda çok bütük bir kitleyi arkasından sürükleyen efsane çizgi film için hazırlanmış mobil tsubasa oyunu.

Android ve iOS platformları için ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hemen indirebilir ve Kaptan Tsubasa'nın drive şutundan Kojiro Hyuga'nın kaplan şutuna, tüm hareketleri yapabilirsiniz. KLab studyo tarafından grafik ve sesleri ile tamamen orjinal filme sadık kalınarak hazırlanmış olan oyunda, oyuncu hareketleri aynen oyuna aktarılmış durumda. Bu eğlenceli futbol oyunu ile çocukluğumuza dönmeye ne dersiniz?

Kaptan Tsubasa'nın bu eğlenceli futbol oyununda kendi takımımızı kurarak dünya üzerinde yine bizim gibi hayran kitlesi ile karşılıklı olarak kozlarımızı paylaşmaya çalışacağız. En güzel yanı kendi oyuncumuzu yine kendi taktiklerimize göre eğitebiliyor, geliştirebiliyor ve kendilerine özel yetenekler onlara kazandırabiliyoruz. Oyunun hikaye modu ise tam bir nostalji diyebilirim. Bu modda çizgi filmin orijinal hikayesi birebir aktarılmış durumda. Tsubasa vurdu gol oldu işte bu sesi özlemiş olanlar hikaye modunda uzun süre esir kalabilirler.

Karakterlerin sesleri de birebir aktarıldığını hatırlatayım.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..