Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
BlueStacks
Ana SayfaMasaüstü ProgramlarıBlueStacks indir - Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

BlueStacks

Hemen İndir
Windows Tümü - 252.00 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 4.73/5
  • 3
  • 4
  • 5
4.73 / 5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.50.56.2506
Boyut:
252.00 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Bluestacks
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Masaüstü Programları
Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma - Bilgisayar üzerinde Android uygulamaları ve oyunları çalıştırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.
Muhammed
Son güncelleme: 20 Ekim 2017, Cuma
BlueStacks
BlueStacks - 2
BlueStacks - 3

BlueStacks, belli bir süre sonra mobil cihaz üzerinde oyunların oynanması ya da uygulamaların kullanması sizin için zorlaşıyor ve daha büyük ekranlarda daha eğlenceli bir şekilde uygulamalardan faydalanmak istiyorsanız, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunları oynamak ya da Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android için bilgisayar PC uygulamasıdır.


Bilgisayarda Android oyunlarını oynamak veya bilgisayarda android uygulamaları çalıştırma mı istiyorsunuz? Hiç tereddüt etmeden indirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Android uygulamalarınızı ve oyunlarınızı BlueStacks ile Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz.

Benimde sıklıkla kullanmış olduğum şu ana kadar en iyi Android oyun ve uygulamaları bilgisayarda çalıştırma programları arasında yerini almalta olan BlueStacks uygulamasını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip Android uygulama ve oyunlarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Android mobil cihazlarda beğendiğiniz uygulamaları bilgisayarınızda çalıştırabilir, dilersenizdde Android Play store (market) üzerinden uygulama veya oyun indirebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri Google Play Store üzerinden oyun ve uygulamaları tablete indirir gibi bilgisayarınıza indirmenize izin vermesidir. BlueStacks gezginler tarzı bir pencere üzerinden Android Uygulama ve Oyunları Windows PC bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Android oyunlarını bilgisayarda oynamak ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. BlueStacks ile Angy birds, Clash of Clans, Clash Royale, Facebook vb. pek çok Android oyun ve uygulamayı Windows bilgisayarınızda tam ekran olarak çalıştırmanıza izin veriyor. Bilgisayarda Android kullanma isteyen tüm kullanıcılarımıza kurulumu ve kullanımı çok kolay olan BlueStacks adlı programı denemelerini öneririm.


Özellikleri:
- Android oyunlarını bilgisayarda oynayabilme,
- Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma,
- Android oyun ve uygulamalardan ekran görüntüsü alma,
- Birden fazla oyun veya uygulama çalıştırabilme (Windows gibi)
- Google play store üzerindeki tüm oyun ve uygulamaları indirip kullanabilme.

Not: Bazı sistemlerde BlueStacks yazılımını kullanabilmek için Microsoft .NET Framework paketinin de bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
BlueStacks için Yapılan Yorumlar..
BlueStacks için A.Sağlam dedi ki; @ 26.07.2017
Arkdaşlarım bunu kullanıyor ama çok donduğundan şıkayet ediyorlar. blue stack indirirsem oyunlarım silinir mi;?
İlginizi Çekebilecek haberler