Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
BlazeVideo SmartShow
Ana SayfaMasaüstü Programları › BlazeVideo SmartShow - Fotoğraflardan Video Yapma Programı

BlazeVideo SmartShow

Şimdi İndir
Windows Tümü - 39.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.0.1.0
Boyut:
39.30 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
BlazeVideo Inc.
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Masaüstü Programları
Doğukan
05.03.2014
BlazeVideo SmartShow
BlazeVideo SmartShow - 2
BlazeVideo SmartShow - 3

BlazeVideo SmartShow ile bilgisayarınızda bulunan resimlerinizden müzikli slayt videoları hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle olan fotoğraflarınızı değişik animasyonlar ve efektler kullanarak video dosyası yaparak fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Slayt programlarında beklenen özelliklerden birisi olan sade ve kolay olmasıdır BlazeVideo SmartShow’da oldukça sade ve profesyonel bir programdır. Fotoğraflarınızdan slayt gösterileri yapabilmek için eklemiş olduğunuz fotoğrafları kendinize göre sıralayabilir, sıralarını değiştirebilir, araya ekleme yapabilir, istediğiniz müzik dosyasını ekleyerek video dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

BlazeVideo SmartShow ile slaytınız için arkaplana bir program içerisinde bulunan farklı temalardan seçebilir, Resimler arası geçişler için birçok değişik geçiş efektlerinden istediğinizi kullanabilir veya değişik yazı tipleri ile slaytınızı metinlerle süsleyebilirsiniz.

Oldukça profesyonelce hazırlanmış olan BlazeVideo SmartShow adlı slayt şov programı Fotoğraf düzenleme özelliği, yazı ekleme özelliği gibi pek çok özelliği içerisinde barındırmasından dolayı denemenizi önerdiğim eğlence programlardan biridir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
BlazeVideo SmartShow indir : http://www.habule.com/blazevideo-smartshow/
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..