Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Bilgi Adası indir

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 5.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
5.00 / 5 - 1 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
TRT
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Mobil Uygulamalar
Bilgi Adası
Doğukan
Son güncelleme: 18 Aralık 2017, Pazartesi
Android ve iOS İçin TRT Çocuk Bilgi Adası Oyunu

TRT Bilgi Adası, Çocuklara yönelik kaliteli içerikler hazırlayan TRT tarafından hazırlanmış bilgi yarışması. Onlarca farklı konu ve yüzlerce farklı soru ile, sıkılmadan oynayabileceğiniz Bilgi Adası, kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmıştır.

Android ve iOS platformlar için hazırlanmış olan uygulamayı ücretsiz olarak indirip çocuklarınıza kullandırabilirsiniz. Sürükleyici oyun konseptiyle, eğlenceli ve heyecanlı bir bilgi yarışması olan Bilgi Adası, yüzlerce soru ve oyun içi sürprizlerle, tam sana göre. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Bilgi Adası'ndan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

Resimli, resimsiz, 2 veya 4 seçenekli farklı soru tipleri ile, edebiyattan tarihe, biyolojiden matematiğe, birçok farklı alandan eğlenceli sorular var. Bilgi oyununda TRT Çocuk'un sevilen kahramanları İbi, Rafadan Tayfa, Ege ile Gaga, Hapşuu, Canım Kardeşim'in bilgi adaları seni bekliyor. Üstelik verilen sürede çok sayıda soruyu doğru bilmek sana yıldız, çok özel rozetler ve ödüller kazandırıyor.

Bilgi Adası - Ekran Görüntüleri
Bilgi Adası
Bilgi Adası
Bilgi Adası
Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..