Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Beat The Game
Ana SayfaOyunlarBeat The Game indir - Yerli Yapım Macera oyunu

Beat The Game

Hemen İndir
Windows Tümü -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretli
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Worm Animation
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Yerli Yapım Macera oyunu - Beat The Game, müzik yaparak yolumuzu bulmaya çalışacağımız bir macera oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 08 Eylül 2017, Cuma
Beat The Game
Beat The Game - 2
Beat The Game - 3

Beat the Game yolunuzu müzik yaparak bulduğunuz bir macera oyunu. Karate Kamil'in çizeri Cemre Özkurt'un çizimleri ile karşımıza çıkan bu yerli yapım oyunda Mıstık ismindeki karakterile birlikte gezegen gezegen dolaşarak bulduğumuz ilginç sesleri kaydetmeye çalışıyoruz.

Farklı bir oyun yapısına sahip olan bu yerli yapım oyun Beat The Game'de keşfe çıkıp, çevredeki müzik parçalarını arayıp bulacaksınız ve topladığınız bu parçaları, mikserinizde birleştirip, yeni müzikler oluşturmaya çalışacaksınız. Topladığımız sesler ve müzik parçalarıyla yeni müzikler oluşturarak ilerlediğimiz oyunda bütün ses parçalarını topladıktan sonra da canlı bir DJ performansı sergiliyoruz.

Rüya ile gerçek arasındaki sürreal bir dünyayı keşfe çıkıp, çevredeki objeleri ve müzik parçalarını arayacaksınız. Bulduğunuz her ses sizi başka bir sahneye götürecek ve hikaye bu şekilde gelişecek. Müzik yapımından anlamasanız bile, oyunda topladığınız sesleri ve müzik parçalarını, holografik mikserinizde birleştirip, yeni müzikler yaratabileceksiniz. Oyunun grafikleri özellikle çok güzel olarak hazırlanmış olduğu tüm eleştirmenler tarafından kabul görmüş durumda.

Türk oyun firması Worm Animation'ın yetenekli ekibi ile yaptığı bu oyunu Steam üzerinden cüzi bir ücret karşılığı satın alabiliyorsunuz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler