Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Beat Fever
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidBeat Fever indir - Android İçin Müzik Ritim Oyunu

Beat Fever

Hemen İndir
Android 4.1 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.0.9.6459
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.1 ve üzeri
Üretici
WRKSHP
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Mobil Uygulamalar
Android İçin Müzik Ritim Oyunu - Beat Fever; Müzik Ritim Oyunu, telefon ve tablet cihazlarda oynanabilen müzik ritim oyunu.
Muhammed
Son güncelleme: 10 Ağustos 2017, Perşembe
Beat Fever
Beat Fever - 2
Beat Fever - 3

Beat Fever, öncelikle bu oyunu oynamak için müzik dinlemeyi seviyor olmanız gerekiyor, dimlemiş olduğunuz müzik türü farketmiyor. Poptan klasiğe, elektrodan house'a, rock'tan latine oynarken vaktin nasıl geçtiğine şaşıp kalabileceğiniz müzil oyunu.

Android ve iOs platformlara sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu müzik ritim oyunui Beat Fever ile Sia, Zayn Malik, Pitbull, Zhu, MGMT, Kaskade, Macklemore gibi sanatçıların hit parçalarını çalarak kopmaya çalışıyorsunuz. Bu eğlencede yalnız değilsiniz sizinle aynı kafaya sahip diğer oyuncularda burada olacak. Muhteşem bir müzik oyunu için parmaklarını hazırla. Şarkının ritmine göre notalara basarak, zorlu mücadeleleri eğlenceli bir şekilde tamamlamaya çalış. Sia, Zayn Malik, Pitbull, Zhu, MGMT, Kaskade, Macklemore gibi sanatçıların en hit parçalarıyla şarkı söyle, dans et ve eğlen. Tek başına tek rakibin kendin olarak oynayabileceğin gibi, Online olarak en az senin kadar çılgın ve eğlencesine düşkün olan dişli rakiplerine kök söktür.

Eğer müziği seviyorsan, Beat Fever'a bayılacaksın! Poptan klasiğe, elektrodan house'a, rock'tan latine, seveceğin bir şarkı Beat Fever'da mutlaka var.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler