Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
BattleRush
Ana SayfaOyunlarBattleRush indir - Ücretsiz Online 2. DÜnya Savaşı Oyunu

BattleRush

Hemen İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Thunder Devs
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Habule.com Oyunlar
Ücretsiz Online 2. DÜnya Savaşı Oyunu - BattleRush, 2. DÜnya Savaşının atmosferini yaşayabileceğimiz ücretsiz online FPS savaş oyunu.
Doğukan
Son güncelleme: 27 Kasım 2017, Pazartesi
BattleRush
BattleRush - 2
BattleRush - 3

BattleRush, çok oyunculu olarak diğer oyunculara karşı amansız bir savaş içerisine girebileceğiniz ücretsiz bir 2. dünya savaşı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü bir grafik özelliği bulunmayan oyunun sürükleyici yapısı oynamaya değer FPS oyunları arasına katıyor.

Steam üzerinden ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirip oynayabileceğiniz BattleRush, savaş oyunu severleri her zaman ilgi göstermiş olduğu 2. Dünya Savaşı yıllarında geçiyor. Strateji ve keskin nişancı yeteneklerinizi tam olarak göstermenize izin veren BattleRush, FPS oyunları denildiğinde ilk akla gelen pek çok özelliği bir arada topluyor. Silahlı çatışmalar başta olmak üzere savunma sistemi çok fazla geli,şmiş durumda. Oyunda yapmamız gereken çok basit kendimizi korumak ve düşmanı alaşağı etmek, Bunun için her zaman düşmandan önce savunma kulelerimiz, makineli silah mevzilerimizi, siper hattımızı ve savunma binalarımızı inşa etmemiz gerekiyor.

Konu 2. Dünya Savaşı olunca BattleRush'da bizlere döneme ait cilah, araç ve teçhizatları kullanmamıza izin veriyor. 1945 yıllarına özgü olan savaş tankları, zırhlı araçlar ve kamyonlar gibi araçları kullanma şansına sahip oluyoruz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler