Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
APB Reloaded
Ana SayfaOyunlarAPB Reloaded indir - Aksiyon ve Kavga Oyunu

APB Reloaded

Hemen İndir
Windows Tümü - 3.80 Gb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
3.80 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Gamersfirst
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Oyunlar
Aksiyon ve Kavga Oyunu - APB Reloaded açık dünya tabanına sahip online olarak oynayabileceğiniz GTA benzeri oyun.
Muhammed
Son güncelleme: 11 Ekim 2017, Çarşamba
APB Reloaded
APB Reloaded - 2
APB Reloaded - 3

APB Reloaded, Açık dünya tabanlı oyunları sevenler için farklı bir oyun oynama deneyimi sunan GTA benzeri online aksiyon ve macera oyunu.

Gamersfirst tarafından yayınlanan APB Reloaded, GTA'yı anımsatan özellikleri ile dikkat çekiyor. GTA oyunları gibi bir senaryo üzerinde ilerlediğimiz oyunda, vurmak, kırmak, kan akıtmak başlıca görevlerimiz arasında gelmekte. San Paro kentinde geçecek olan maceramızda İnfazcılar ve Suçlular arasından birine dahil olarak bize verilen görevleri yerine getireceğiz. İki grup bölgeleri kontrol etmek, adi suç işlemek ya da onları durdurmak ve şanlarını duyurmak gibi amaçlar için çatışıyorlar. APB Reloaded oyuncuları ister yayan ister sürücü koltuğunda kaos çemberindeki bir kentin insanı sarıp sarmalayan ortamında bir araya getiriyor.

Bu oyun da her şey serbest! yoldan geçen arabaları gasp edebilir, bankaları soyabilir, sivillere saldırıp ortalığı karıştırabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Kişiselleştirme araçları sayesinde oyuncular karakterlerinin giydiği kıyafetten, saç stiline, kilosuna, yara izinden kullandığı arabalara kadar her şeyi kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

GTA'da olduğu gibi yoldan geçen sivillere saldırabilir, araçları edebilir, tüm serserilik hünerlerinizi çılgınca gösterebilrisiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler