Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Alve
Ana SayfaMobil UygulamalarAndroidAlve indir - Fiyatları Karşılaştırma Uygulaması

Alve

Hemen İndir
Android 4.0.3 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
3.5.1
Boyut:
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.0.3 ve üzeri
Üretici
Skroutz S.A.
Editör Puanı:
Editör:
Eylül
Habule.com Mobil Uygulamalar
Fiyatları Karşılaştırma Uygulaması - Alve.com sitesinin mobil uygulaması ile fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ürünü alabilirsiniz.
Eylül
Son güncelleme: 16 Ekim 2017, Pazartesi
Alve
Alve - 2
Alve - 3

Alve, en ucuz ürüne kolayca ulaşmanızı sağlayan bir fiyatları karşılaştırma uygulaması.

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama ile Alve.com üzerinde yer alan 350'den fazla online mağazaya anında ulaşabilirsiniz. Akılllı telefonunuz aracılığıyla 350'den fazla online mağaza da bulunan ürünleri ve fiyatları hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırarak hem vakitten hem de nakitten tasarruf ederek akıllı alışveriş yapın. Bu mağazalara ulaştıktan sonra zengin ürün kataloğundan en uygun fiyatları araştırıp, size en çok uyan ürünü satın alabilirsiniz.

Cep telefonunu aracılığıyla 800 kategorideki 4,5 milyon ürünün fotoğraflarını ve ayrıntılı özelliklerini görüntüleyebilir ve kolaylıkla karşılaştırma yapabilirsiniz. Web sitesinde olduğu gibi, diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve teknoloji, moda, ev/bahçe, aile&çocuk, hobi&spor ve oto/moto kategorilerindeki yaklaşık 4,5 milyon ürüne tek bir platform üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kazıklandın mı yoksa uygun bir alış veriş yaptım mı diyenlerdenseniz ve en iyi alışverişi yapmak isteyenler arasında kendinizi görüyorsanız Alve, mobil uygulamasını Cep telefonlarınıza indirmenizi öneriyorum.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler