Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
2-8 Asistan
Ana SayfaProgramlar2-8 Asistan indir - Kota Harcamadan Oyun ve Film İndirme

2-8 Asistan

Hemen İndir
Windows Tümü - 1.30 Mb
Kullanıcı Puanı
  • Currently 0.00/5
  • 3
  • 4
  • 5
0.00/5 - 0 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.8.2
Boyut:
1.30 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Serhat YÜCEL
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Habule.com Programlar
Kota Harcamadan Oyun ve Film İndirme - 2-8 Asistan, internet kotası harcamayan saatlerde indirme işlemi gerçekleştirebilen bir program.
Muhammed
Son güncelleme: 10 Ekim 2017, Salı
2-8 Asistan
2-8 Asistan - 2
2-8 Asistan - 3

2-8 Asistan, kota saatleri dışında indirme işlerinizi gerçekleştirerek kota sorununun önüne geçebileceğiniz kota dostu bir indirme programı. Artık oyun ve film indirmelerinizin kotanıza zarar vermesinin önüne geçebileceksiniz.

1 Mayıs 2017 tarihinden sonra, saat 02:00 ve 08:00 arasında yapacağınız indirmeler AKK'ye yansıtılmamaya başladı. Yani oyun, film, müzik, kısacası indirmeniz gereken dosyaları günün bu saat dilimi arasında yaparsanız, AKK'ye girmeniz bir hayli zorlaşacaktır. Yalnız herkes saat 02:00'a kadar ayakta kalamayabiliyor. İşte 2-8 asistanınız tam olarak burada yardımınıza koşuyor. Çalışma modları sayesinde dilerseniz uyuyan bilgisayarınızı belirtmiş olduğunuz başlangıç saatinde uyandırır, yada dilerseniz kapalı olan interneti yine aynı saatte açarak indirmelerinizi başlatır.

Programın iki tane modu var:
1- yanma Modu
Uyanma modu, BIOS'i Windows uyandırmasını destekleyen kullanıcılar içindir. Bilgisayarınızın uyanıp kalkmayla ilgili bir sorunu yoksa bu modu seçebilirsiniz. Bu modu seçip "Ben Yatıyorum Sen Hallet" butonuna basarsanız, bilgisayarınız uyku moduna geçer ve seçmiş olduğunuz başlangıç saatinde bilgisayarınızı uykudan kaldırır. Başlangıç saatinden 5 dakika sonra listeye eklemiş olduğunuz programlar ve dosyalar çalışmaya başlar. Bilgisayarınız belirlemiş olduğunuz kapanış saatinde kedini kapatır. Önemli

Not: Uyanma Modunu seçmeniz onu aktif etmez. Uyanma modunu aktif etmek için gün ayarını yapıp "Uyanma Modunu Aktif Et" butonuna basmanız gerekir. Ayrıca Windows'un "Uyanırken Parola Sor" ayarı kapalı olmalıdır.

2- İnternet Modu
Bilgisayarınızın uykudan uyanma sorunu varsa bu modu kullanabilirsiniz. Bu modu seçip "Ben Yatıyorum Sen Hallet" butonuna basarsanız, bilgisayarınızın internete olan erişimi kesilir ama bilgisayarınız uyumaz. Saat, seçmiş olduğunuz başlangıç saatine geldiği zaman bilgisayarınızın internete olan erişimine tekrardan izin verilir ve başlangıç saatinden 5 dakika sonra listeye eklemiş olduğunuz programlar/dosyalar çalışmaya başlar. Bilgisayarınız belirlemiş olduğunuz kapanış saatinde kedini kapatır.

Özellikler
- Bilgisayarınızın uyanacağı saati ve günleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
- Bilgisayarınızın kapatılacağı saati kendiniz seçebilirsiniz.
- Bilgisayarınızın internete olan erişimini istediğiniz saatler arasında aktif edebilirsiniz.
- Sadece indirme programlarını değil, açılmasını istediğiniz her programı listeye ekleyebilirsiniz.
- Belirlediğiniz saatler arasında yapılan Download/Upload miktarını takip edebilirsiniz.
- İndireceğiniz dosyanın tahmini indirme süresini hesaplatabilirsiniz.
- Windows güncelleştirmelerini kapatabilir veya belirlediğiniz saatler arasına yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardımcı olun..
İlginizi Çekebilecek haberler